• banner2-1
 • banner1-4-1

Unë dua:

 • cilësi

  cilësi

  Ne gjithmonë e vë cilësinë në vendin e parë dhe në mënyrë rigoroze të mbikëqyrë cilësinë e produktit të çdo procesi.
 • certifikatë

  certifikatë

  Lishhin ka kaluar Tretë-Partia e provimit nga Wal-Mart, i synuar, DG, Tesco, Wilko, Wastsons, COOP etj
 • prodhues

  prodhues

  prodhues i produkteve të ndryshme të pastrimit, mallrat e përditshme dhe produkteve shtëpiake.

Produktet tona

 • home-us

Rreth nesh

Ningbo Lishin Commodities Co., Ltd.is një ndërmarrje moderne, që është e angazhuar në kërkime në, zhvillimin, prodhimin dhe shitjen e produkteve të ndryshme të pastrimit, mallrat e përditshme dhe prodhime shtëpiake. Kjo kryesisht merret me seri leckë, fshirëse dritare, pastrim sfungjer, seri doreza, mat terren, e thatë seri jastëk mat etj

Kompania është e vendosur në 1078 Zhongshan East Road, Fenghua, Ningbo City, Provinca Zhejiang, Kinë. Ajo është ngjitur në Lishe Aeroportit dhe Beilun liman. Ajo aktualisht ka mbi 200 të punësuar. Ajo mbulon një sipërfaqe prej 15.000 metra katrore. 95% e produkteve tona janë eksportuar në vende të huaja. Kryesisht ne eksportin e produkteve në SHBA, Evropë ......

 

Mëso më shumë

Produkte te reja

WhatsApp Online Chat !