• banner2-1
 • banner1-4-1

Сакам:

 • Квалитет

  Квалитет

  Ние секогаш го става на квалитетот на прво место и строго врши надзор на квалитетот на производот на секој процес.
 • Сертификат

  Сертификат

  Lishhin помина трети лица Испитување од Вол-Март, Таргет, DG, Теско, Wilko, Wastsons, COOP итн
 • Производител

  Производител

  Професионална производител на различни производи за чистење, дневни артикли и производи за домаќинството.

нашите производи

 • домашна нас

за нас

Ningbo Lishin СТОКИ копродукции, Ltd модерна компанија која се занимава со истражување во, развој, производство и продажба на разни производи за чистење, дневни артикли и производи за домаќинството. Тоа главно се занимава со четка серија, стакло, чистење сунѓер, серија ракавица, земјата МАТ, сува серија МАТ рампа итн

Компанијата е лоцирана во 1078 Zhongshan Исток Road, Fenghua, Ningbo Сити, провинција Жеџијанг, Кина. Тоа е во непосредна близина на аеродромот и Lishe Beilun Харбор. Тој во моментов има над 200 вработени. Тоа зафаќа површина од 15.000 квадратни метри. 95% од нашите производи се извезуваат во странски земји. Ние, главно, за извоз на производи во САД, Европа ......

 

Научи повеќе

нови производи

WhatsApp Online Chat !